UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 71 736 75 55

Na polskim rynku ubezpieczeniowym praktycznie każde większe Towarzystwo posiada w swojej ofercie polisę adresowaną, za pośrednictwem rodziców, do dzieci. Właściwy wybór ułatwi szczegółowa analiza produktu na podstawie dokumentu OWU. Dla ułatwienia przeglądamy 3 wybrane propozycje ubezpieczeń dla najmłodszych.

Czytaj dalej   

Polisa posagowa jest ubezpieczeniem na życie łączącym w sobie funkcję ochronną z inwestycyjną. Podstawowym zadaniem tego typu ubezpieczenia jest finansowe zabezpieczenie przyszłości dziecka, o które zatroszczyć się może dowolna osoba. Mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie, opiekunowie czy też inni bliscy przyjaciele rodziny.

Czytaj dalej   

Oferta firmy ubezpieczeniowe jest często skierowana do osób w średnim i podeszłym wieku. Ale często się zapomina, że ta grupa społeczna posiada dochody na znacznie bardziej unormowanym poziomie niż ludzie młodzi. Co to oznacza? Możliwość regularnego finansowania różnych przedsięwzięć, w tym ubezpieczenia dla posiadanych wnuków.

Czytaj dalej   

Dzisiejsi młodzi ludzie decydują się na założenie rodziny dopiero po osiągnięciu pewnego statusu materialnego, który pozwoli zapewnić godne życie tak im, jak i dzieciom. Jednak często zdarza się, że potomek pojawia się już na etapie studiów. Czy to oznacza, że dziecko będzie miało gorszy start w życiu albo brak ochrony? Nie, o ile rodzice mądrze i odpowiedzialnie ubezpieczą jego życie.

Czytaj dalej   

Nie da się ukryć, że Pierwsza Komunia Święta zbliża się wielkimi krokami. W ferworze gorących przygotowań rodzice muszą jeszcze pomyśleć o prezencie, który sprawi dziecku radość, ale będzie też wyjątkowy, przydatny i adekwatny do tak szczególnego wydarzenia. Co zatem wybrać?

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.