UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 71 736 75 55

Program rządowy, który wszedł w życie 1 kwietnia 2016 roku spowodował spore poruszenie wśród rodziców (przyszłych i obecnych), w branży bankowej (ze względu na możliwość składania wniosków w placówkach i przez internet) oraz ubezpieczeniowej. Sposobów na finansowe wsparcie rodzin z dziećmi nie brakuje.

Czytaj dalej   

Czytaj dalej   

Konto oszczędnościowe, lokata bankowa czy polisa posagowa – sposobów na zapewnienie dziecku finansowego bezpieczeństwa u progu dorosłego życia jest wiele. Wybór najwłaściwszego rozwiązania zależy od indywidualnych preferencji rodzica bądź opiekuna.

Czytaj dalej   

Spośród kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych większość posiada produkty dedykowane najmłodszym. Szczegółowe zapoznanie się choćby z połową dostępnych ofert byłoby czynnością niezwykle czasochłonną. Rozwiązaniem tej sytuacji będzie skorzystanie z profesjonalnego narzędzia do porównywania ofert ubezpieczeniowych.

Czytaj dalej   

O przyszłość własnych dzieci można zadbać na wiele sposobów. Jednym z nich jest wsparcie rodzin wielodzietnych zapomogą rządową w wysokości 500 zł na drugie i następne dziecko. A co z rodzinami posiadającymi tylko jedną pociechę?

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.