UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Zazwyczaj dzieci przed pójściem do przedszkola są pozbawione jakiejkolwiek ochrony ubezpieczeniowej – zarówno jeśli chodzi o ryzyko nieszczęśliwych wypadków, jak i ochronę OC czy leczenie. Pakiety Link 4 Mama oraz Link 4 Dziecko odwracają ten trend z korzyścią dla rodzin.

Czytaj dalej   

Urlop z dzieckiem to doskonała okazja na to, by nieco się ze sobą zbliżyć, odświeżyć więzy i na nowo się ze sobą zintegrować. Codzienny pośpiech, pęd i nieustanna pogoń za czasem powodują, że często w rodzinach się ze sobą mijamy. Warto się więc na chwilę zatrzymać, znaleźć dla siebie czas i spędzić go wspólnie na zabawach, rozmowach, grach i innych przyjemnościach, które zbliżają i scalają rodzinę.

Czytaj dalej   

Ubezpieczenie na życie ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Polisa wpływa na poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny oraz stan naszych finansów. Dzięki ubezpieczeniu możemy zabezpieczyć przyszłość, zdrowie, rodzinę, ale także inwestować pieniądze, które przyniosą nam spore zyski.

Czytaj dalej   

W momencie, gdy powiększa nam się rodzina, odczuwamy nieokreśloną radość i szczęście. Spada na nas wówczas również ogromna odpowiedzialność, nie tylko za wychowanie dziecka, ale również zapewnienie mu godziwych warunków i możliwie dobrego startu w dorosłe życie.

Czytaj dalej   

Okres ciąży to niezwykły czas, który powinien być niezwykle spokojny, przyjemny i beztroski. Jednak kobiety, które już posiadają dzieci – wiedzą, że o spokój zdecydowanie trudniej, gdy w domu potrzebna jest pozostałym dzieciom. Ten moment jest szczególnie ważny, dlatego warto zadbać, by był absolutnie bezpieczny.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.