UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Ubezpieczenia posagowe są dobrym rozwiązaniem dla rodziców, którzy szukają sposobów na odkładanie pieniędzy na przyszłość dla dziecka. Posiadanie polisy zapewni dziecku wypłatę zgromadzonych środków lub, w przypadku śmierci Fundatora, comiesięczną rentę do osiągnięcia przez nie określonego wieku. Jaką zatem opcję i ofertę wybrać? Odpowiedź znajdziesz w naszym kalkulatorze ubezpieczeniowym.

Czytaj dalej   

Troska o przyszłość dzieci objawia się nie tylko w ich odpowiednim wychowaniu i w zapewnieniu edukacji, ale także – w zadbaniu o to, aby mieli dobry i pewny start w dorosłość. Pomóc w tym mogą z pewnością polisy inwestycyjne.

Czytaj dalej   

Rozsądny i przemyślany wybór ubezpieczenia posagowego sprawi, że dziecko będzie miało zapewniony odpowiedni start w dorosłość. Dlatego jeszcze przed podpisaniem umowy wielu rodziców zastanawia się na co zwrócić uwagę, by podjęte decyzje okazały się trafne i korzystne. Analizujemy zakup polisy krok po kroku.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.