UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Ubezpieczenia na życie są dość pojemną kategorią rozwiązań przeznaczonych tak dla dorosłych, jak i dzieci. Nie zawsze jeden typ polisy będzie odpowiadał konkretnemu odbiorcy, dlatego przed podjęciem decyzji warto dokładnie przeanalizować wszystkie formuły ochrony polisowej.

Czytaj dalej   

Na polskim rynku ubezpieczeniowym praktycznie każde większe Towarzystwo posiada w swojej ofercie polisę adresowaną, za pośrednictwem rodziców, do dzieci. Właściwy wybór ułatwi szczegółowa analiza produktu na podstawie dokumentu OWU. Dla ułatwienia przeglądamy 3 wybrane propozycje ubezpieczeń dla najmłodszych.

Czytaj dalej   

Polisa posagowa jest ubezpieczeniem na życie łączącym w sobie funkcję ochronną z inwestycyjną. Podstawowym zadaniem tego typu ubezpieczenia jest finansowe zabezpieczenie przyszłości dziecka, o które zatroszczyć się może dowolna osoba. Mogą to być zarówno rodzice, dziadkowie, opiekunowie czy też inni bliscy przyjaciele rodziny.

Czytaj dalej   

Oferta firmy ubezpieczeniowe jest często skierowana do osób w średnim i podeszłym wieku. Ale często się zapomina, że ta grupa społeczna posiada dochody na znacznie bardziej unormowanym poziomie niż ludzie młodzi. Co to oznacza? Możliwość regularnego finansowania różnych przedsięwzięć, w tym ubezpieczenia dla posiadanych wnuków.

Czytaj dalej   

Dzisiejsi młodzi ludzie decydują się na założenie rodziny dopiero po osiągnięciu pewnego statusu materialnego, który pozwoli zapewnić godne życie tak im, jak i dzieciom. Jednak często zdarza się, że potomek pojawia się już na etapie studiów. Czy to oznacza, że dziecko będzie miało gorszy start w życiu albo brak ochrony? Nie, o ile rodzice mądrze i odpowiedzialnie ubezpieczą jego życie.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.