UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Nie da się ukryć, że Pierwsza Komunia Święta zbliża się wielkimi krokami. W ferworze gorących przygotowań rodzice muszą jeszcze pomyśleć o prezencie, który sprawi dziecku radość, ale będzie też wyjątkowy, przydatny i adekwatny do tak szczególnego wydarzenia. Co zatem wybrać?

Czytaj dalej   

Program rządowy, który wszedł w życie 1 kwietnia 2016 roku spowodował spore poruszenie wśród rodziców (przyszłych i obecnych), w branży bankowej (ze względu na możliwość składania wniosków w placówkach i przez internet) oraz ubezpieczeniowej. Sposobów na finansowe wsparcie rodzin z dziećmi nie brakuje.

Czytaj dalej   

Czytaj dalej   

Konto oszczędnościowe, lokata bankowa czy polisa posagowa – sposobów na zapewnienie dziecku finansowego bezpieczeństwa u progu dorosłego życia jest wiele. Wybór najwłaściwszego rozwiązania zależy od indywidualnych preferencji rodzica bądź opiekuna.

Czytaj dalej   

Spośród kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych większość posiada produkty dedykowane najmłodszym. Szczegółowe zapoznanie się choćby z połową dostępnych ofert byłoby czynnością niezwykle czasochłonną. Rozwiązaniem tej sytuacji będzie skorzystanie z profesjonalnego narzędzia do porównywania ofert ubezpieczeniowych.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.