UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

O przyszłość własnych dzieci można zadbać na wiele sposobów. Jednym z nich jest wsparcie rodzin wielodzietnych zapomogą rządową w wysokości 500 zł na drugie i następne dziecko. A co z rodzinami posiadającymi tylko jedną pociechę?

Czytaj dalej   

Liczba rozwodów w Polsce rośnie. Według ostatnich danych statystycznych w ubiegłym roku rozwiodło się ponad 66 tys. małżeństw. Jak rozwód wpływa na kwestie ubezpieczeniowe? Co z zawartą polisą na życie oraz ubezpieczeniem dziecka? Jak postępować po rozstaniu, aby nie wpłynęło to negatywnie na sytuację finansową dziecka i jego przyszłość?

Czytaj dalej   

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i chciałby, aby przyszłość potomka nie stała pod znakiem zapytania. Jednak przypadki chodzą po ludziach, dlatego rodzice, zwłaszcza młodzi, powinni ubezpieczyć swoje dziecko na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Czytaj dalej   

Polisa posagowa jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej korzystnych produktów inwestycyjno-ochronnych dla najmłodszych, ale nie jedynym. Rynek ubezpieczeń nieustannie dostosowuje się do potrzeb konsumentów z uwzględnieniem ich wieku oraz przede wszystkim potrzeb.

Czytaj dalej   

W momencie gdy agent ubezpieczeniowy proponuje zakup polisy, jaką jest ubezpieczenie posagowe, w pierwszej chwili wielu rodziców odpowiada, że nie stać ich na taki produkt. Argument jest najczęściej ten sam – kolejny wydatek.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.