UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Posiadanie polisy to z jednej strony chęć zabezpieczenia najbliższych, a z drugiej konieczność ponoszenia z tego tytułu dodatkowych wydatków. Jednak odpowiednio dobrane ubezpieczenie wcale nie musi obciążać domowego budżetu, a w zamian będzie finansowym wsparciem w razie kryzysowej sytuacji.

Czytaj dalej   

Wielu ludzi uważa, że zakup polisy posagowej to fanaberia ludzi zamożnych. Niekoniecznie. Ubezpieczenie dziecka to dobre rozwiązanie dla każdego rodzica, opiekuna, chrzestnego czy nawet przyjaciela rodziny, który chce zapewnić wsparcie finansowe na przyszłość dla dziecka. Cała sztuka polega na tym, aby każdy wybrał polisę pod kątem swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Czytaj dalej   

Ubezpieczenie posagowe rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim jest stworzone z myślą o zapewnieniu dziecku łatwego i pomyślnego startu w dorosłość, a od rodziców zależy jak długo oszczędności mają znajdować się na koncie. Jedną z zalet takiej formy gromadzenia kapitału jest elastyczność.

Czytaj dalej   

Polski rynek ubezpieczeniowy oferuje dużą gamę produktów ubezpieczeniowych. Jak nie zagubić się w gąszczu ofert, wybrać najlepszą dla siebie i niepotrzebnie nie przepłacić za polisę ubezpieczeniową? Dziś powiemy parę słów na temat polis na życie oraz polisy posagowej.

Czytaj dalej   

Trudno przecenić zalety polisy posagowej. Jedno jest pewne - im szybciej zdecydujemy się na takie rozwiązanie, tym wcześniej nasza pociecha zyska na progu dorosłego życia. Dzięki temu artykułowi dowiesz się, z jakich 5 powodów warto przystąpić do ubezpieczenia.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.