UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Jako rodzic wiesz, że najważniejszym skarbem w Twoim życiu jest Twoje dziecko. Chronisz je i dbasz o jego zdrowie od najwcześniejszych lat. Inwestujesz w jego rozwój i edukację. Pamiętaj też, że już dziś możesz zapewnić swojemu dziecku dobry start w dorosłe życie i bezpieczną przyszłość.

Czytaj dalej   

Ubezpieczenie dla dziecka to temat, który powinien rozważyć każdy rodzic. Zabezpieczenie potomka na wypadek śmierci rodzica. Polisa, która pozwoli finansować jego edukację, gdy rodzic zapadnie na poważną chorobę. Ubezpieczenie pozwalające uzbierać kapitał, który pozwoli mu dobrze rozpocząć dorosłe życie. Jest wiele powodów by kupić ubezpieczenie posagowe. Kiedy można je zawrzeć?

Czytaj dalej   

Znajomi i rodzina polecają Ci zakup ubezpieczenia dla dziecka. Możesz w ten sposób zabezpieczyć je na wypadek, gdyby Tobie coś się stało: śmierć, kalectwo, niezdolność do pracy. Z drugiej strony, ochroną możesz objąć także sytuację, gdyby dziecko trafiło do szpitala lub doznało znacznego uszczerbku na zdrowiu. Jak wybrać ubezpieczenie i zawrzeć taką polisę?

Czytaj dalej   

Jesteś rodzicem kilkuletniego dziecka, które chcesz zabezpieczyć? Rozważasz rozmaite opcje ubezpieczeniowe a wśród nich zakup polisy posagowej? Ile kosztuje miesięczna składka ubezpieczeniowa? Jaki zakres ochrony może zawierać ubezpieczenie dla dziecka? Sprawdź i przekonaj się czy taka polisa się opłaca!

Czytaj dalej   

Ubezpieczenie zaopatrzenia dzieci pojawiło się na polskim rynku w latach 70. ubiegłego wieku. Ówczesny Państwowy Zakład Ubezpieczeń oferował taką polisą w ramach ubezpieczeń na życie. Osobą uprawnioną do świadczeń było dziecko. Jak działało takie ubezpieczenie? Czy dzisiaj również można się w ten sposób zabezpieczyć?

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.