UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Już wkrótce zabrzmi pierwszy dzwonek w szkołach. Kompletując, jak co roku, szkolną wyprawkę, nie zapomnij o ubezpieczeniu NNW dla twojego dziecka. Zanim otrzymasz ofertę polisy ze szkoły, sprawdź co może Ci zaproponować branża ubezpieczeniowa. Na co powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę?

Czytaj dalej   

Ubezpieczenie dziecka to wartościowa polisa, która może przynieść wiele dobrego. Niestety, wielu rodziców dokonuje zakupu bez większego zastanowienia i popełnia błędy, które skutkują późniejszymi problemami i rozczarowaniami. Sprawdź, czego należy się wystrzegać przy zawieraniu tego typu umów.

Czytaj dalej   

Wielu z nas nie posiada ani polisy na życie, ani żadnego ubezpieczenia zabezpieczającego przyszłość rodziny, a zwłaszcza dzieci. Jesteśmy optymistami lub wielkimi ignorantami. Dopiero przykre historie innych ludzi budzą w nas refleksję, że może jednak powinniśmy coś kupić. Myślisz, że Ciebie ten problem nie dotyczy?

Czytaj dalej   

Agenci i doradcy ubezpieczeniowi bardzo często pytani są o ofertę ubezpieczenia z wypłatą świadczenia za urodzenie dziecka. Niektórym klientom zdarza się niefortunnie użyć sformułowania: czy dostanę odszkodowanie za urodzenie dziecka? Jak wygląda kwestia takich ubezpieczeń i kiedy powinno się o nich myśleć?

Czytaj dalej   

Urodzenie i wychowanie dziecka wymaga wiele cierpliwości, poświęceń oraz pieniędzy. Specjaliści z Centrum Adama Smitha wyliczyli, że koszt utrzymania dziecka do 20 roku życia to, bagatela, prawie 200 tys. zł. Jak sobie poradzić z takim wyzwaniem?

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.