UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33

Wszystkie umowy ubezpieczeniowe, w tym polisy posagowe dla dzieci, zawierają wykaz wyłączeń odpowiedzialności. To zdarzenia, które nie obligują ubezpieczyciela do wypłacenia odszkodowania. Niezapoznanie się z wyłączeniami sprawia, że klient podpisuje umowę w ciemno.

Czytaj dalej   

Rodzice w trosce o przyszłość dziecka dbają o jego edukację i oszczędzają pieniądze na lepszy start w dorosłość. Jednak wszelkie wysiłki mogą pójść na marne, jeśli nie zaszczepimy w dziecku idei oszczędzania. Jak zabrać się do edukacji dziecka w sferze finansów?

Czytaj dalej   

Firmy ubezpieczeniowe nie pozostają obojętne na potrzeby rodziców chcących zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci. Polisy posagowe nie działają jak lokaty bankowe. O tym co zapewniają ubezpieczyciele tym, którzy zdecydują się zawrzeć tego typu ubezpieczenie, pokażemy na przykładzie trzech ofert wybranych towarzystw.

Czytaj dalej   

Każdy rodzic chce zapewnić jak najlepszą przyszłość swojemu dziecku. Środki na sfinansowanie studiów, pieniądze na start w dorosłość – wartość takiego wsparcia bywa bezcenna. W dzisiejszych czasach, gdy jest wysokie bezrobocie wśród młodych, przemyślane decyzje rodziców mogą być realną pomocą dla młodego człowieka.

Czytaj dalej   

Milowymi krokami zbliża się okres komunijny. Jest to ważny dzień dla dziecka pod wieloma względami. Na rodzicach i rodzicach chrzestnych spoczywa obowiązek odpowiedniego przygotowania dziecka.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.