UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 22 270 00 33
Ubezpieczenie dziecka

Ubezpieczenie dziecka

O przyszłości swojego dziecka powinieneś pomyśleć już zawczasu. Ważne jest nie tylko poświęcanie mu czasu oraz odpowiednie wychowanie, ale także zapewnienie odpowiedniego startu w dorosłość. Pomóc Ci w tym może odpowiednie ubezpieczenie posagowe. Już dzisiaj zapraszamy Cię do skorzystania z naszej porównywarki ubezpieczeń, która umożliwi Ci wybór najlepszej polisy. Zachęcamy również do dalszej lektury, jeśli jeszcze nie wiesz: kiedy najlepiej przystąpić do umowy, jakie konkretne korzyści płyną z posiadania polisy posagowej, w jaki sposób można dostosować postanowienia umowy do swoich potrzeb. Dzięki nam wybierzesz najlepsze ubezpieczenie dla dziecka!


polisa posagowa

Co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy?

  • ubezpieczenie posagowe jest idealnym wyjściem dla rodziców, którzy chcą zagwarantować swojemu dziecku bezpieczną przyszłość;

  • im wcześniej zawrzesz ubezpieczenie posagowe, tym lepiej – regularnie odkładane składki są pomnażane dzięki funduszom inwestycyjnym. Dlatego warto przystąpić do umowy, kiedy dziecko jest jeszcze małe;

  • sam decydujesz, jaki jesteś w stanie przeznaczyć kapitał i jak długo zamierzasz oszczędzać dla swojego dziecka – wypłata następuje z reguły po osiągnięciu przez dziecko pełnoletności, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie!;

  • sam decydujesz o częstotliwości opłacania składek. Możesz zdecydować się na płatność w regularnych odstępach czasu (np. co miesiąc lub co kwartał), albo płatność jednorazową. Jeśli w trakcie trwania umowy stwierdzisz, że chcesz zainwestować większą kwotę, ubezpieczyciel nie będzie miał przeciwskazań.

Na co pieniądze mogą zostać przeznaczone?

To oczywiście zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, Najczęściej ubezpieczenia posagowe zawierane są z myślą o sfinansowaniu dziecku edukacji lub pierwszego mieszkania. Możesz również zdecydować się na wypłatę pieniędzy w comiesięcznych transzach za zasadzie renty.

Co jeszcze mogą zapewnić polisy posagowe?

Podstawowy zakres ochrony można rozszerzyć o dodatkowe ryzyka. Polisa może zapewnić dziecku odszkodowanie w przypadku śmierci rodzica lub rentę dziecku, gdy dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Ile kosztuje i gdzie kupić ubezpieczenie posagowe dla Twojego dziecka?

Nie odpowiemy Ci wprost, ile może kosztować ubezpieczenie dla Twojego dziecka. To oczywiście zależy m.in. od wysokości sumy ubezpieczenia i od czasu ubezpieczenia. Jeśli chcesz poznać oferty od agentów ubezpieczeniowych, to skorzystaj z naszego gotowego rozwiązania. Kliknij przycisk "Porównaj", który znajduje się poniżej, a przejdziesz do naszej porównywarki. Rozwiązanie działa w ten sposób, że:

  • uzupełniasz krótki formularz, podając prawdziwe dane (z numerem telefonu włącznie);
  • w polu "Cel ubezpieczenia" na pierwszym kroku wybierz opcję "zgromadzenie kapitału dla dziecka";
  • na podany przez Ciebie numer telefonu zadzwoni nasz konsultant w celu potwierdzenia danych;
  • następnie otrzymasz do 5 ofert od agentów ubezpieczeniowych, którzy są przekonani, że mogą zaoferować Ci ubezpieczenie w odpowiedniej cenie.

Zapraszamy do korzystania!

 Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.