UbezpieczoneDziecko.pl

Dobre ubezpieczenia posagowe dla Twoich dzieci

Infolinia: 71 736 75 55

Ubezpieczenie na życie ma ogromne znaczenie w naszym życiu. Polisa wpływa na poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny oraz stan naszych finansów. Dzięki ubezpieczeniu możemy zabezpieczyć przyszłość, zdrowie, rodzinę, ale także inwestować pieniądze, które przyniosą nam spore zyski.

Czytaj dalej   

W momencie, gdy powiększa nam się rodzina, odczuwamy nieokreśloną radość i szczęście. Spada na nas wówczas również ogromna odpowiedzialność, nie tylko za wychowanie dziecka, ale również zapewnienie mu godziwych warunków i możliwie dobrego startu w dorosłe życie.

Czytaj dalej   

Okres ciąży to niezwykły czas, który powinien być niezwykle spokojny, przyjemny i beztroski. Jednak kobiety, które już posiadają dzieci – wiedzą, że o spokój zdecydowanie trudniej, gdy w domu potrzebna jest pozostałym dzieciom. Ten moment jest szczególnie ważny, dlatego warto zadbać, by był absolutnie bezpieczny.

Czytaj dalej   

Każde dziecko powinno być w sposób szczególny otoczone wsparciem i ochroną. Dzieci uważa się za osoby bezbronne, bo takimi w istocie są. To do dorosłych, ich rodziców należy obowiązek zapewnienia im bezpieczeństwa, opieki i wsparcia. To rodzice powinni też zadbać o możliwości i odpowiednie warunki ewentualnego leczenia ich pociech. Dzieci sobie samodzielnie opieki lekarskiej ani państwowej, ani prywatnej, nie zapewnią. Właśnie dlatego powstają różnorodne programy ochronne dla dzieci. Część z nich to rozwiązania państwowe, systemowe, a część to rozwiązania prywatne, oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Czytaj dalej   

Przygotowanie dziecka do dorosłego życia to wielka odpowiedzialność rodziców. Nie łatwo jest bowiem przewidzieć, jaka będzie sytuacja i jakie warunki będą otaczały młodego człowieka w chwili, gdy będzie zaczynał samodzielne życie. Przygotowanie powinno więc obejmować odpowiednie wychowanie, tak by dziecko było gotowe na różne zdarzenia i umiało sobie w nich poradzić. Takie wychowanie, które uczyni je pewnym siebie i zdecydowanym człowiekiem. Przygotowanie to powinno również uwzględniać finansowe zabezpieczenie młodego człowieka. Wejście w dorosłość bez zaplecza jest bowiem bardzo trudne i niezwykle wymagające. Każda forma zabezpieczenia pozwala to nieco ułatwić. W przygotowaniu takiego wsparcia pomaga PZU wraz ze swoją polisą Start w Dorosłość.

Czytaj dalej   


Serwis Ubezpieczonedziecko.pl wykorzystuje technologię cookies. W każdej chwili możesz wyłączyć ciasteczka w swojej przeglądarce.